Фарбопульт Tekhmann TSG-650 (849162)
Відео 1Фото 5 |
Tekhmann TSG-650 |
|
В комплекті 2 сопла: 1 і 1.8 мм
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tekhmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tekhmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tekhmann TSG-650
Усі ціни 16 →Краскопульт Tekhmann TSG-650 | 2 189 грн. |
Фарбопульт електричний Tekhmann TSG-650 849162 | 2 200 грн. |
Краскопульт Tekhmann tsg-650 (849162) | 2 320 грн. |
Фарбопульт електричний Tekhmann TSG-650 (849162) | 2 200 грн. |
Фарбопульт Tekhmann TSG-650 (849162) | 2 238 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →