Електричний котел Teknix ESPRO 12 kW 12 кВт 400 В
Відео 8Фото 8 |
Це стильний та функціональний електричний котел, здатний забезпечити надійне та ефективне опалення. Модель відмінно оптимізована для дистанційного керування. Фірмова мобільна програма дозволяє дистанційно відстежувати поточну роботу опалювального контуру та налаштовувати температуру нагріву. Сучасне дизайнерське оформлення дозволяє монтувати пристрій ближче до житлових приміщень.
Електричний котел Teknix ESPRO 12 kW лаконічно увіллється в інтер'єр квартири-студії та будь-яких інших об'єктів із сучасною обстановкою. При цьому пристрій гарантує практично безшумну роботу. Серед іншого, модель може приємно здивувати своєю комплектацією. До складу пристрою включений надійний циркуляційний насос Wilo Para, який відрізняється можливістю частотного регулювання обертів.
Додатково є й розширювальний бак. Висока надійність пристрою обумовлена наявністю у контурі циркуляції захисної гідрогрупи. Нагрівальний вузол складається з нержавіючої сталі. ККД цього котла досягає 99%, що робить пристрій максимально ефективним і в той же час економічним. Теплоелемент використовує 6-ступінчасте нагрівання. Усередині колби встановлено шість ТЕНів потужністю по 2 кВт.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teknix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teknix.
Купити Teknix ESPRO 12 kW 12 кВт 400 В
Усі ціни 25 →Котел електричний TEKNIX ESPRO - 12 ESPRO-12 | 31 450 грн. |
Електричний котел TEKNIX ESPRO 12kW | 31 080 грн. |
Котел электрический Teknix Espro 12 kW 3925 | 26 061 грн. |
Електричний котел TEKNIX ESPRO 12kW | 31 080 грн. |
Електричний котел Teknix ESPRO 12 кВт 81020211635 | 24 864 грн. |
0 1 1 3 |
espro 6 KW error on display ER 1 bojler not starting help easy to install manual should be better need service manual |
Купили для будинку батьків як додатковий до твердопаливного. Змонтували та підключили без проблем. Запустили, все працює. Нагріває носій швидко, не галасливий, чудовий сучасний дизайн. Порадував додаток – налаштували на тиждень та забули. Можна суттєво економити, оскільки встановлено багатотарифний лічильник. Покупкою задоволені, сподіваємось на довгу та надійну його роботу. Гарантія на 2 роки теж потішила. Швидкий монтаж та підключення, зручний додаток, можливість програмувати температуру на тиждень, гарний дизайн пару разів викинуло з додатку Яна: користуюся Teknix ESPRO 9 kW менше місяця |
Ми його встановили ще у 21 році. Виробник поки що не дуже відомий на нашому ринку, тому були деякі сумніви, але з огляду на технічні характеристики котла та його ціну все ж таки вирішили ризикнути і не пошкодували. Значна економія у рахунок виходить на нашому тарифі день/ніч. Ні Olena Hloba: користуюся Teknix ESPRO 9 kW кілька місяців |
Модификації Teknix ESPRO 12 kW
Ціни на Teknix ESPRO 12 kW |
---|---|---|---|---|
Teknix ESPRO 4.5 kW 4.5 кВт 230 В / 400 В | від 23 380 грн. | 21 пропозиція | ||
Teknix ESPRO 6 kW 6 кВт 230 В / 400 В | від 23 359 грн. | 24 пропозиції | ||
Teknix ESPRO 7.5 kW 7.5 кВт 230 В / 400 В | від 23 060 грн. | 23 пропозиції | ||
Teknix ESPRO 9 kW 9 кВт 400 В | від 23 417 грн. | 29 пропозицій | ||
Teknix ESPRO 12 kW 12 кВт 400 В | від 23 500 грн. | 25 пропозицій | ||
Teknix ESPRO 15 kW 15 кВт 400 В | від 26 211 грн. | 26 пропозицій | ||
Teknix ESPRO 18 kW 18 кВт 400 В | від 27 100 грн. | 29 пропозицій | ||
Teknix ESPRO 21 kW 21 кВт 400 В | від 28 698 грн. | 13 пропозицій | ||
Teknix ESPRO 24 kW 24 кВт 400 В | від 29 471 грн. | 14 пропозицій |