Електричний котел Teknix ESPRO 18 kW 18 кВт 400 В
Відео 8Фото 8 |
Високопродуктивний 3-фазний електричний котел з можливістю дистанційного керування Wi-Fi. Насамперед модель примітна ультрасучасним дизайном — чорна лицьова панель із глянсовою поверхнею та обтічними гранями доповнена сенсорним блоком керування. Взаємодіяти з такою панеллю налаштування не тільки зручно, а ще й приємно. У цьому пристрої використовується система багатоступеневого регулювання потужності.
Нагрівач складається із шести ТЕНів по 3 кВт у кожному. Електричний котел Teknix ESPRO 18 kW має високонадійний насос циркуляції Wilo-Yonos PARA з можливістю частотного регулювання швидкості. При підключенні опалювального контуру можна не перейматися розширювальним баком. Він уже передбачений у конструкції печі. Модель використовує один контур циркуляції, але при необхідності до котла можна підключити бак ГВП. У панелі керування передбачені налаштування та для гарячого водопостачання. Вбудований програматор дозволяє раціональніше використовувати ресурси нагрівача. У приладі передбачено можливість настроювання на роботу в парі з іншими джерелами тепла. Електричний котел здатний зробити теплою найсуворішу зиму.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teknix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teknix.
Купити Teknix ESPRO 18 kW 18 кВт 400 В
Усі ціни 29 →Котел електричний TEKNIX ESPRO- 18 | 35 581 грн. |
Електричний котел TEKNIX ESPRO 18kW | 35 162 грн. |
Котел электрический Teknix Espro 18 kW 3927 | 29 483 грн. |
Teknix TEKNIX ESPRO 18 kW | 27 100 грн. |
Електричний котел TEKNIX ESPRO 18kW | 35 162 грн. |
0 1 1 3 |
espro 6 KW error on display ER 1 bojler not starting help easy to install manual should be better need service manual |
Купили для будинку батьків як додатковий до твердопаливного. Змонтували та підключили без проблем. Запустили, все працює. Нагріває носій швидко, не галасливий, чудовий сучасний дизайн. Порадував додаток – налаштували на тиждень та забули. Можна суттєво економити, оскільки встановлено багатотарифний лічильник. Покупкою задоволені, сподіваємось на довгу та надійну його роботу. Гарантія на 2 роки теж потішила. Швидкий монтаж та підключення, зручний додаток, можливість програмувати температуру на тиждень, гарний дизайн пару разів викинуло з додатку Яна: користуюся Teknix ESPRO 9 kW менше місяця |
Ми його встановили ще у 21 році. Виробник поки що не дуже відомий на нашому ринку, тому були деякі сумніви, але з огляду на технічні характеристики котла та його ціну все ж таки вирішили ризикнути і не пошкодували. Значна економія у рахунок виходить на нашому тарифі день/ніч. Ні Olena Hloba: користуюся Teknix ESPRO 9 kW кілька місяців |
Модификації Teknix ESPRO 18 kW
Ціни на Teknix ESPRO 18 kW |
---|---|---|---|---|
Teknix ESPRO 4.5 kW 4.5 кВт 230 В / 400 В | від 23 380 грн. | 21 пропозиція | ||
Teknix ESPRO 6 kW 6 кВт 230 В / 400 В | від 23 359 грн. | 24 пропозиції | ||
Teknix ESPRO 7.5 kW 7.5 кВт 230 В / 400 В | від 23 060 грн. | 23 пропозиції | ||
Teknix ESPRO 9 kW 9 кВт 400 В | від 23 417 грн. | 28 пропозицій | ||
Teknix ESPRO 12 kW 12 кВт 400 В | від 23 500 грн. | 25 пропозицій | ||
Teknix ESPRO 15 kW 15 кВт 400 В | від 26 211 грн. | 26 пропозицій | ||
Teknix ESPRO 18 kW 18 кВт 400 В | від 27 100 грн. | 29 пропозицій | ||
Teknix ESPRO 21 kW 21 кВт 400 В | від 28 698 грн. | 13 пропозицій | ||
Teknix ESPRO 24 kW 24 кВт 400 В | від 29 471 грн. | 14 пропозицій |