Електричний котел Teknix ESPRO 4.5 kW 4.5 кВт 230 В / 400 В
Відео 8Фото 8 |
Надійний, ефективний і при цьому досить стильний котел, молодша модель в лінійці електричних опалювальних котлів ESPRO. Апарат оснащений модулем Wi-Fi, що дозволяє контролювати і налаштовувати роботу опалювальної системи віддалено, через смартфон. Потужність нагріву становить 4,5 кВт, теплоелемент представлений трьома тенами по 1,5 кВт кожен. Звернемо увагу на те, що цей пристрій відрізняється підвищеною надійністю.
Циркуляційний насос, тени і теплообмінник виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі. Електричний опалювальний котел Teknix ESPRO 4.5 kW отримав сенсорний блок управління з LED-екраном. Хоч модель і є одноконтурной, вона підтримує можливість установки додаткового бака непрямого нагріву. Штатний програматор дозволяє налаштовувати роботу як опалення, так і ГВП. Вбудований насос циркуляції має частотний регулятор швидкості. У цьому випадку з'являється додатковий інструмент настройки температурного режиму, що робить регулювання нагрівача більш точною і гнучкою. Це зручний і дуже довговічний електричний котел, а стильне дизайнерське виконання додає пристрою естетики і краси.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teknix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teknix.
Купити Teknix ESPRO 4.5 kW 4.5 кВт 230 В / 400 В
Усі ціни 21 →Котел електричний TEKNIX ESPRO- 4,5 | 29 573 грн. |
Електричний котел TEKNIX ESPRO 4,5kW | 29 225 грн. |
Котел электрический Teknix Espro 4.5 kW 3921 | 24 505 грн. |
Електричний котел Teknix ESPRO 4.5 кВт 81020211631 | 23 380 грн. |
Електричний котел TEKNIX ESPRO 4,5kW | 29 225 грн. |
0 1 1 3 |
espro 6 KW error on display ER 1 bojler not starting help easy to install manual should be better need service manual |
Купили для будинку батьків як додатковий до твердопаливного. Змонтували та підключили без проблем. Запустили, все працює. Нагріває носій швидко, не галасливий, чудовий сучасний дизайн. Порадував додаток – налаштували на тиждень та забули. Можна суттєво економити, оскільки встановлено багатотарифний лічильник. Покупкою задоволені, сподіваємось на довгу та надійну його роботу. Гарантія на 2 роки теж потішила. Швидкий монтаж та підключення, зручний додаток, можливість програмувати температуру на тиждень, гарний дизайн пару разів викинуло з додатку Яна: користуюся Teknix ESPRO 9 kW менше місяця |
Ми його встановили ще у 21 році. Виробник поки що не дуже відомий на нашому ринку, тому були деякі сумніви, але з огляду на технічні характеристики котла та його ціну все ж таки вирішили ризикнути і не пошкодували. Значна економія у рахунок виходить на нашому тарифі день/ніч. Ні Olena Hloba: користуюся Teknix ESPRO 9 kW кілька місяців |
Модификації Teknix ESPRO 4.5 kW
Ціни на Teknix ESPRO 4.5 kW |
---|---|---|---|---|
Teknix ESPRO 4.5 kW 4.5 кВт 230 В / 400 В | від 23 380 грн. | 21 пропозиція | ||
Teknix ESPRO 6 kW 6 кВт 230 В / 400 В | від 23 359 грн. | 24 пропозиції | ||
Teknix ESPRO 7.5 kW 7.5 кВт 230 В / 400 В | від 23 060 грн. | 23 пропозиції | ||
Teknix ESPRO 9 kW 9 кВт 400 В | від 23 417 грн. | 28 пропозицій | ||
Teknix ESPRO 12 kW 12 кВт 400 В | від 23 500 грн. | 25 пропозицій | ||
Teknix ESPRO 15 kW 15 кВт 400 В | від 26 211 грн. | 26 пропозицій | ||
Teknix ESPRO 18 kW 18 кВт 400 В | від 27 100 грн. | 29 пропозицій | ||
Teknix ESPRO 21 kW 21 кВт 400 В | від 28 698 грн. | 13 пропозицій | ||
Teknix ESPRO 24 kW 24 кВт 400 В | від 29 471 грн. | 14 пропозицій |