Зварювальний апарат Telwin Digital Puller 5500 230 (828118)
Telwin Digital Puller 5500 230 230 В 400 В |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Telwin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Telwin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Telwin Digital Puller 5500 230
Усі ціни 9 →Telwin Digital Puller 5500 230V 828118 | 35 320 грн. |
Telwin Digital Puller 5500 230V 828118 | 36 203 грн. |
Telwin Digital Puller 5500 230V 828118 | 37 086 грн. |
Telwin Zgrzewarka Spotter Digital Puller 5500 230V | 35 840 грн. |
Telwin Spotter Blacharski Digital Puller 5500 230V | 30 960 грн. |
ще 4 пропозиції
Модельні відмінності:
- Модель Digital Puller 5500 230 — вхідна напруга 230 В
- Модель Digital Puller 5500 400 — вхідна напруга 400 В
Модификації Telwin Digital Puller 5500 230
Ціни на Telwin Digital Puller 5500 230 |
---|---|---|---|---|
Telwin Digital Puller 5500 230 | від 30 960 грн. | 9 пропозицій | ||
Telwin Digital Puller 5500 400 | від 29 877 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →