Роликові ковзани Tempish Black Ice
Відео 2Фото 21 |
Tempish Black Ice |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tempish 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tempish.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tempish Black Ice
Усі ціни 11 →Роликовые коньки Tempish Black Ice/38 | 6 190 грн. |
Роликові ковзани Tempish Black Ice / 38 | 6 190 грн. |
TEMPISH Black Ice 38 (1000004604/38) 1000004604/38 | 5 881 грн. |
Роликові ковзани TEMPISH Black Ice / 38 1000004604/38 | 6 190 грн. |
Tempish Роликовые коньки TEMPISH Black Ice, размер 38 Черно-белый 10000046 | 6 190 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості роликових ковзанів Tempish Black Ice:
- Колеса: Tempish Spring SHR PU 72/76 мм (38-40 розміри), 76/80 мм (41-44 розміри)
РекомендуємоПорівняти в таблиці →