Ковзани Tempish F21 Ice Lady
Tempish F21 Ice Lady |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tempish 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tempish.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tempish F21 Ice Lady
Усі ціни 15 →Коньки Tempish F21 ICE LADY / 29-32 1300001824/29-32 | 2 790 грн. |
Ковзани Ковзани Tempish F21 Ice Lady / 29-32 розсувні (1300001824 / 29-32) | 2 353 грн. |
Коньки Коньки Tempish F21 Ice LADY/29-32 раздвижные (1300001824/29-32) | 2 353 грн. |
Tempish Ледовые коньки раздвижные Tempish F21 ICE LADY, размер 29-32 Белый | 2 790 грн. |
Ковзани розсувні Tempish F21 ICE LADY / 29-32 | 2 790 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →