Ковзани Tempish Ice Star (1300001625)
Відео 1Фото 19 |
Tempish Ice Star |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tempish 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tempish.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tempish Ice Star
Усі ціни 23 →Коньки Tempish ICE STAR/39 1300001625/36 | 3 690 грн. |
Коньки Tempish фигурные Ice STAR/41 | 3 111 грн. |
Ковзан Tempish фігурні Ice Star / 41 | 3 143 грн. |
Ковзани фігурні Tempish ICE STAR/41(1300001625/41) | 3 690 грн. |
Tempish Коньки фигурные Tempish ICE STAR, размер 41 Бело-розовый 130000162 | 3 690 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →