Електричний котел Tenko KE 12/380 12 кВт 400 В
Відео 2Фото 4 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tenko 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tenko.
Купити Tenko KE 12/380 12 кВт 400 В
Усі ціни 34 →Котел электрический Tenko Эконом 12/380 49011 | 4 786 грн. |
Електричний котел Tenko Економ 12 кВт 380V 49011 | 4 428 грн. |
Tenko Tenko Эконом 12 380 | 4 428 грн. |
Котел електричний Tenko економ 12 кВт 380V (КЕ 12380) | 4 986 грн. |
Електричний котел Tenko Эконом 12 / 380 | 4 428 грн. |
Ще б трішки менше споживав електроенергії Обігріває навіть більшу площу ніж зазначено у характеристиці. Слабкий дріт від резетки до самого казана. рекомендую купити обов'язково |
Рекомендую тільки для технічних поміщень Обігріває 9 КВт площу біля 150м2. Чи не великий за розміром. Чи не дорогий. Працює вже 5-й рік Клацає дуже гучно. Згоряють постійно лампочки під кнопками. Два рази обслуговувався: один раз капав десь із середини, один раз згорів датчик температури. Коли закипіла вода при малому тиску в системі, а запобіжник не вимкнув котел Sergey Lanskiy: користуюся Tenko KE 9.0/380 більше року |
Тече з шкірного стику. Клеми не дотягнуті. Контактор спрацьовує так гучно що чути в цілому будинку! Класика української збірки на колліні. Не рекомендую! Ні Тече з шкірного стику. Клеми не дотягнуті. Контактор спрацьовує так гучно що чути в цілому будинку! Класика української збірки на колліні. Не рекомендую! |
Українська компанія Tenko спеціалізується на виробництві теплового обладнання, надаючи користувачеві функціональні та економічно вигідні рішення. Електричний котел KE 12/380 за ціною приблизно $110 — бюджетна модель, яка допоможе створити комфортні умови в приміщенні в холодну пору року.
Ідеальний в інтер'єрі
Обладнання розмірами 640х190х120 мм можна закріпити на стіні навіть в невеликому приміщенні. Мала вага — 10 кг — ще одна перевага, оскільки дозволяє монтаж навіть на гіпсокартонну перегородку.
Всі «нутрощі» приладу: ТЕНи, дроти, клеми закриті захисним металевим кожухом, пофарбованим білою емаллю. Він легко знімається, якщо відкрутити по два болта зверху і знизу. На лицьовій частині кожуха розміщена чорна панель управління. Виріб має естетичний вигляд, тому не зіпсує красу інтер'єру.
Теплий, але гучний
Три ступені (4 – 8 – 12 кВт) дають змогу обирати потужність нагріву для приміщень площею від 48 до 125 кв. м. Передбачена можливість підключення системи теплої підлоги. Температура теплоносія регулюється в межах від 0 до 90 °С. Якщо допустимий максимум буде перевищено, спрацює захист, і котел вимикається від живлення.
Циркуляційний насос у виробі не передбачений, його доведеться купувати і встановлювати окремо. Але навіть незважаючи на це, ціна на котел при такій потужності досить демократична. Втім, не обійшлося і без недоліків. Модель дуже гучна, як закипаючий чайник, що може створити дискомфорт у житловому приміщенні. Досить голосно чутні і клацання реле.
Загалом, Tenko KE 12/380 — відмінний варіант для комерційних приміщень особливо в нічний час. І шумом не завадить, і заощадить гроші за нічним тарифом.
Модификації Tenko KE 12/380
Ціни на Tenko KE 12/380 |
---|---|---|---|---|
Tenko KE 3.0/220 3 кВт 230 В | від 3 564 грн. | 30 пропозицій | ||
Tenko KE 4.5/220 4.5 кВт 230 В | від 3 656 грн. | 33 пропозиції | ||
Tenko KE 4.5/380 4.5 кВт 400 В | від 3 713 грн. | 26 пропозицій | ||
Tenko KE 6.0/220 6 кВт 230 В | від 3 728 грн. | 33 пропозиції | ||
Tenko KE 6.0/380 6 кВт 400 В | від 3 861 грн. | 24 пропозиції | ||
Tenko KE 7.5/220 7.5 кВт 230 В | від 3 874 грн. | 31 пропозиція | ||
Tenko KE 7.5/380 7.5 кВт 400 В | від 4 007 грн. | 25 пропозицій | ||
Tenko KE 9.0/220 9 кВт 230 В | від 4 205 грн. | 17 пропозицій | ||
Tenko KE 9.0/380 9 кВт 400 В | від 4 153 грн. | 30 пропозицій | ||
Tenko KE 10.5/380 10.5 кВт 400 В | від 4 247 грн. | 25 пропозицій | ||
Tenko KE 12/380 12 кВт 400 В | від 4 308 грн. | 34 пропозиції | ||
Tenko KE 15/380 15 кВт 400 В | від 4 458 грн. | 27 пропозицій | ||
Tenko KE 18/380 18 кВт 400 В | від 6 912 грн. | 14 пропозицій | ||
Tenko KE 21/380 21 кВт 400 В | від 7 843 грн. | 16 пропозицій | ||
Tenko KE 24/380 24 кВт 400 В | від 8 332 грн. | 9 пропозицій | ||
Tenko KE 30/380 30 кВт 400 В | від 8 122 грн. | 14 пропозицій |