Теплоакумулятор для котла Teplobak VTA-4 Econom 4000 4000 л
Teplobak VTA-4 Econom 4000 |
|
Акумулюючий бак поставляється з поліестерової, пінополіуретанової ізоляцією або зовсім без неї. Уточнюйте при купівлі у продавців.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teplobak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teplobak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teplobak VTA-4 Econom 4000 4000 л
Усі ціни 9 →Аккумулирующий бак Teplobak ВТА-4-економ 4000 л с пенополиуретановой изоля | 135 363 грн. |
Аккумулирующий бак Teplobak ВТА-4-економ 4000 л без изоляции | 126 836 грн. |
Аккумулирующий бак Teplobak ВТА-4-економ 4000 л с полиэстеровой изоляцией | 139 412 грн. |
Аккумулирующий бак Teplobak ВТА-4-економ 4000 л с пенополиуретановой изоля | 150 404 грн. |
ще 4 пропозиції
Додаткові функції і можливості теплоакумулятора для котла Teplobak VTA-4 Econom 4000:
- Відмінною рисою ВТА - 4 Економ є спрощена конструкція за рахунок мінімізації кількості приєднувальних патрубків і відсутності фланця, що зменшує вартість виробу
Модификації Teplobak VTA-4 Econom 4000
Ціни на Teplobak VTA-4 Econom 4000 |
---|---|---|---|---|
Teplobak VTA-4 Econom 400 400 л | від 16 390 грн. | 10 пропозицій | ||
Teplobak VTA-4 Econom 500 500 л | від 17 161 грн. | 10 пропозицій | ||
Teplobak VTA-4 Econom 750 750 л | від 22 946 грн. | 10 пропозицій | ||
Teplobak VTA-4 Econom 1000 1000 л | від 26 803 грн. | 10 пропозицій | ||
Teplobak VTA-4 Econom 1500 1500 л | від 35 287 грн. | 9 пропозицій | ||
Teplobak VTA-4 Econom 2000 2000 л | від 51 291 грн. | 9 пропозицій | ||
Teplobak VTA-4 Econom 3000 3000 л | від 76 359 грн. | 9 пропозицій | ||
Teplobak VTA-4 Econom 4000 4000 л | від 114 152 грн. | 9 пропозицій | ||
Teplobak VTA-4 Econom 5000 5000 л | від 129 386 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →