Теплоакумулятор для котла Teplobak VTA-4 Econom 500 500 л
Teplobak VTA-4 Econom 500 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teplobak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teplobak.
Купити Teplobak VTA-4 Econom 500 500 л
Усі ціни 10 →Аккумулирующий бак Teplobak ВТА-4-економ 500 л без изоляции | 17 222 грн. |
Аккумулирующий бак Teplobak ВТА-4-економ 500 л без изоляции | 19 135 грн. |
Теплоакумулятор Теплобак ВТА-4-економ 500 (без ізоляції) 1620091902 | 19 091 грн. |
Аккумулирующий бак Teplobak ВТА-4-економ 500 л с пенополиуретановой изоляц | 26 510 грн. |
Теплоакумулюючі ємності вітчизняного виробництва від компанії Teplobak розроблено з метою ефективного накопичення теплової енергії та її подальшого використання для потреб опалення. Одним з найбільш доступних пропозицій в модельному ряду бренду є бак Teplobak ВТА-4 Econom 500.
Спрощена конструкція
Приставка Econom фігурує в назві моделі неспроста — вона вказує на спрощену конструкцію теплоаккумулятора з мінімізованим кількістю приєднувальних патрубків і відсутністю фланця. Відповідно, у складних схемах обв'язки накопичувальну ємність використовувати не вийде.
Базова функціональність
Бак зростом під два метри являє собою закритий циліндричний посудину 60 см в діаметрі. У ньому накопичується нагрітий теплоносій, який при необхідності подається в систему опалення. Інших функцій Teplobak ВТА-4 Econom 500 не виконує, будучи суто проміжною ланкою між опалювальним котлом і системою циркуляції теплоносія.
Сполучуваність
Варто відзначити, що модель розроблена спеціально для роботи у поєднанні з твердопаливними котлами. Головним козирем в її рукаві виступає демократична вартість. Також на потужностях виробника налагоджено випуск більш функціональних теплоакумулюючих ємностей, які можна використовувати в поєднанні з різними джерелами теплопостачання: електричними і газовими котлами, сонячними колекторами і тепловими насосами.
- Відмінною рисою ВТА - 4 Економ є спрощена конструкція за рахунок мінімізації кількості приєднувальних патрубків і відсутності фланця, що зменшує вартість виробу
Модификації Teplobak VTA-4 Econom 500
Ціни на Teplobak VTA-4 Econom 500 |
---|---|---|---|---|
Teplobak VTA-4 Econom 400 400 л | від 16 448 грн. | 10 пропозицій | ||
Teplobak VTA-4 Econom 500 500 л | від 17 222 грн. | 10 пропозицій | ||
Teplobak VTA-4 Econom 750 750 л | від 23 027 грн. | 10 пропозицій | ||
Teplobak VTA-4 Econom 1000 1000 л | від 26 897 грн. | 10 пропозицій | ||
Teplobak VTA-4 Econom 1500 1500 л | від 35 411 грн. | 9 пропозицій | ||
Teplobak VTA-4 Econom 2000 2000 л | від 51 471 грн. | 9 пропозицій | ||
Teplobak VTA-4 Econom 3000 3000 л | від 76 626 грн. | 9 пропозицій | ||
Teplobak VTA-4 Econom 4000 4000 л | від 114 552 грн. | 9 пропозицій | ||
Teplobak VTA-4 Econom 5000 5000 л | від 129 839 грн. | 9 пропозицій |