Теплоакумулятор для котла Teplobak VTP-4 1500 1500 л
Teplobak VTP-4 1500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teplobak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teplobak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teplobak VTP-4 1500 1500 л
Усі ціни 6 →Аккумулирующий бак Teplobak ВТП-4 1500 л НТ4,4 без изоляции | 95 202 грн. |
Аккумулирующий бак Teplobak ВТП-4 1500 л НТ4,4 без изоляции | 105 780 грн. |
Аккумулирующий бак Teplobak ВТП-4 1500 л НТ4,4 с изоляцией | 108 360 грн. |
Аккумулирующий бак Teplobak ВТП-4 1500 л НТ4,4 с изоляцией | 120 400 грн. |
Аккумулирующий бак Teplobak ВТП-4 1500 л НТ4,4 с изоляцией | 120 400 грн. |
Модификації Teplobak VTP-4 1500
Ціни на Teplobak VTP-4 1500 |
---|---|---|---|---|
Teplobak VTP-4 750 750 л | від 51 278 грн. | 12 пропозицій | ||
Teplobak VTP-4 1000 1000 л | від 77 632 грн. | 12 пропозицій | ||
Teplobak VTP-4 1500 1500 л | від 95 202 грн. | 6 пропозицій | ||
Teplobak VTP-4 2000 2000 л | від 119 196 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →