Теплоакумулятор для котла Teplobak VTP-4 750 750 л
Teplobak VTP-4 750 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teplobak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teplobak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teplobak VTP-4 750 750 л
Усі ціни 12 →Аккумулирующий бак Teplobak ВТП-4 750 л НТ2,05 без изоляции | 51 278 грн. |
Аккумулирующий бак Teplobak ВТП-4 750 л НТ2,05 без изоляции | 56 975 грн. |
Аккумулирующий бак Teplobak ВТП-4 750 л НТ2,05 с изоляцией | 60 953 грн. |
Аккумулирующий бак Teplobak ВТП-4 750 л НТ2,95 без изоляции | 57 083 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Teplobak VTP-4 750
Ціни на Teplobak VTP-4 750 |
---|---|---|---|---|
Teplobak VTP-4 750 750 л | від 51 278 грн. | 12 пропозицій | ||
Teplobak VTP-4 1000 1000 л | від 77 632 грн. | 12 пропозицій | ||
Teplobak VTP-4 1500 1500 л | від 95 202 грн. | 6 пропозицій | ||
Teplobak VTP-4 2000 2000 л | від 119 196 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →