Теплоакумулятор для котла Teplobak VTP-6 1500 1500 л
Teplobak VTP-6 1500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teplobak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teplobak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teplobak VTP-6 1500 1500 л
Усі ціни 12 →Аккумулирующий бак Teplobak ВТП-6 1500 л НТ2,8 ВТ1,55 без изоляции | 94 815 грн. |
Аккумулирующий бак Teplobak ВТП-6 1500 л НТ2,8 ВТ1,55 без изоляции | 105 350 грн. |
Аккумулирующий бак Teplobak ВТП-6 1500 л НТ2,8 ВТ1,55 с изоляцией | 107 973 грн. |
Аккумулирующий бак Teplobak ВТП-6 1500 л НТ4,4 ВТ2,5 без изоляции | 116 100 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Teplobak VTP-6 1500
Ціни на Teplobak VTP-6 1500 |
---|---|---|---|---|
Teplobak VTP-6 750 750 л | від 57 083 грн. | 12 пропозицій | ||
Teplobak VTP-6 1000 1000 л | від 85 914 грн. | 12 пропозицій | ||
Teplobak VTP-6 1500 1500 л | від 94 815 грн. | 12 пропозицій | ||
Teplobak VTP-6 2000 2000 л | від 139 514 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →