Теплова гармата Termia AO EVO 4.5/0.4 TP 380V
Termia AO EVO 4.5/0.4 TP 380V |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Termia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Termia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Termia AO EVO 4.5/0.4 TP 380V
Усі ціни 7 →Термия Термия АО ЭВО 4,5/0,4 | 3 972 грн. |
Тепловая пушка Термия АО ЭВО 4,5/0,4 (230/3*400В) ТП К | 4 999 грн. |
Теплова гармата “Термія” АО ЭВО 4,5/0,4 ТП (230В)(3Х400В)К, без шнура | 4 938 грн. |
Термия Термия АО ЭВО 4,5/0,4 ТП (230В)Р | 5 370 грн. |
Тепловая пушка Термия АО ЭВО 4,5/0,4 (230В) ТП Р | 5 199 грн. |
Теплова гармата “Термія” АО ЭВО 4,5/0,4 ТП (230В)Р | 5 575 грн. |
Теплова гармата “Термія” АО ЭВО 4,5/0,4 ТП (230В)(3х400В)К | 5 912 грн. |
Модификації Termia AO EVO 4.5/0.4 TP 380V
Ціни на Termia AO EVO 4.5/0.4 TP 380V |
---|---|---|---|---|
Termia AO EVO 3.0/0.3 TP | від 3 100 грн. | 4 пропозиції | ||
Termia AO EVO 4.5/0.4 TP 380V | від 3 972 грн. | 7 пропозицій | ||
Termia AO EVO 6.0/0.4 TP | від 5 299 грн. | 8 пропозицій | ||
Termia AO EVO 9.0/0.8 TP | від 6 738 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →