Конвектор Termia EVNA0.5/230S 0.5 кВт
Termia EVNA0.5/230S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Termia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Termia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Termia EVNA0.5/230S 0.5 кВт
Усі ціни 23 →Термия Термия Евро Эконом ЭВНА-0,5/230 С2 (мш) 71117005 | 1 499 грн. |
Конвектор электрический ТЕРМІЯ ЭВНА - 0,5/230 С2 (мш) (5220) | 1 902 грн. |
Електричний конвектор Термія ЕВНА-0,5/230С2М (мш) ЭВНА-0,5/230С2М(мш) | 1 768 грн. |
Конвектор термия эвна-0,5/230с2м (мбх) | 1 863 грн. |
Термія ЕВНА-0,5/230С2М (мбх) ЭВНА-0,5/230С2М(МБХ) | 1 764 грн. |
ще 18 пропозицій
0 0 2 2 |
Шукав щось недороге з електричних конвертерів і натрапив на цілу родину вітчизняних моделей Це продукція вінницького заводу МАЯК з усіма наслідками, що з цього випливають. Серед них є дуже приємні, так і не дуже. Встановив у торговому залі свого невеликого магазину та покупкою цілком задоволений. Ціна відмінна. Все-таки у наших виробників зараз є дуже серйозний козир у боротьбі із зарубіжними конкурентами. І як бачу деякі цим козирем користуються на повну. За ці гроші можна купити тільки відверто убоге китайського г..але, і хоча цей конвектор теж не є взірцем інженерної думки і не може похвалитися застосуванням ультрасучасних технологій та матеріалів, я вибрав наш обігрівач. Корпус звичайний сталевий. Метал корпусу тонкий але не надто, принаймні жорсткість він зберігає пристойну. Може працювати у двох режимах – з повною тепловіддачею 1500 Вт або зі зниженою до 750 Вт. Крім цього, температуру можна підтримувати за допомогою механічного терморегулятора. Швидко виходить на режим, ефективно гріє повітря, що забезпечує швидке прогрівання всієї кімнати. Є п'ять років офіційної гарантії. Нагрівач не трубчастий, а стрічковий. Фактично це відкрита спіраль на вогнетривкій та жаростійкій основі. А на відкритій спіралі радісно горить пил, що підсмоктується разом з повітрям, та й у сенсі пожежної небезпеки відкриті тени не дуже хороші. |
Гарний апарат для дому. Має багато переваг, серед яких і приємна ціна, що, безсумнівно, тішить вітчизняного споживача. Висока продуктивність, нагрівання приміщення відбувається відносно швидко. Виробник заявляє про можливість опалювати до 25 кв. м, але, напевно, це трохи завищені цифри. Але на моїх 18 квадратів цієї моделі цілком достатньо. З переваг також можна відзначити компактність, пристрій у кімнаті займає мало місця. Простий, невигадливий дизайн. Під час роботи не чути сторонніх запахів, типу гару. При першому включенні кілька хвилин було чути невеликий "ароматик", але потім все пройшло. Надалі нічого подібного не спостерігалося. Пристрій мало видає сторонніх звуків під час роботи. За допомогою термостату можна відрегулювати потрібну кількість градусів. Є захист від перегріву, тому можна не перейматися працездатністю. Прилад відноситься до класу захищених пристроїв від ураження струмом, на це вказує буква S наприкінці абревіатури. Тобто його офіційно можна рухати у включеному стані – більше схоже просто на рекламний трюк, але що є. Зважаючи на вартість, нагрівальний прилад критичних недоліків не має. Використовую поки що менше місяця, тому говорити про надійність поки що не доводиться. користуюся Termia EVNA2.5/230S тиждень |
Показано 2 з 4 відгуків
ще 2 відгуки
Додаткові функції і можливості конвектора Termia EVNA0.5/230S:
- Цифра в кінці назви вказує на ступінь захисту від ураження струмом
Модификації Termia EVNA0.5/230S
Ціни на Termia EVNA0.5/230S |
---|---|---|---|---|
Termia EVNA0.5/230S 0.5 кВт | від 1 339 грн. | 23 пропозиції | ||
Termia EVNA1.0/230S 1 кВт | від 1 602 грн. | 3 пропозиції | ||
Termia EVNA1.5/230S 1.5 кВт | від 1 344 грн. | 37 пропозицій | ||
Termia EVNA2.0/230S 2 кВт | від 1 299 грн. | 44 пропозиції | ||
Termia EVNA2.5/230S 2.5 кВт | від 1 599 грн. | 94 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →