Циркуляційний насос Termowater Omega-drive 32-8-5 8 м 2"
3 702 грн. Купити! Насос циркуляційний Termowater Omega-drive 32-8-5i-power.com.uaЗ нами 1 рік (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
Termowater Omega-drive 32-8-5 8 м
2"
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:5000 л/год
Макс. напір:8 м
Споживана потужність:52 Вт
Швидкостей:плавне регулювання
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики Omega-drive 32-8-5
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Termowater 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Termowater.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Termowater Omega-drive 32-8-5
Ціни на Termowater Omega-drive 32-8-5 |
---|---|---|---|---|
Termowater Omega-drive 25-6 6 м 1 1/2" | від 2 870 грн. | 2 пропозиції | ||
Termowater Omega-drive 25-8-5 8 м 1 1/2" | від 3 624 грн. | 2 пропозиції | ||
Termowater Omega-drive 32-8-5 8 м 2" | від 3 702 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →