Намет Terra Incognita Alfa 2
Відео 6Фото 5 |
Невелика і доступна за ціною намет для піших походів у теплий період року - весна/літо/осінь. Намет першопочатково розрахована на 2-х чоловік, але якщо використовувати укладання валетом можна поміститися втрьох. Вага намету досить незначний, всього 3,3 кг Поліестеровий зовнішній тент має хороший рівень водостійкості, не нижче 3000 мм. вод.ст, до того ж він оброблена вогнетривким просоченням.
Купити Terra Incognita Alfa 2
Усі ціни 52 →Зовнішній тент для намету Terra Incognita Alfa 2 | 2 084 грн. |
Намет Terra Incognita Alfa 2 хакі | 4 168 грн. |
Намет Terra Incognita Alfa 2 / пісочний | 4 168 грн. |
Намет Terra Incognita Alfa 2 / хакі | 4 168 грн. |
Палатка Terra Incognita Alfa 2 песочный (4823081500148) 954496 | 4 168 грн. |
0 0 1 4 |
Використовую на кемпінгу кілька разів на рік вже протягом восьми років. Все зроблено просто та надійно. У палатку ідеально лягає надувний матрац INTEX 191x137x25. Просторий, міцний, двошаровий з високою водонепроникністю, без проблем захистити від серйозної негоди. Легко встановлюється навіть з високим вмістом алкоголю в крові ))) У жарку сонячну погоду не вистачає вентиляції, якщо не зняти зовнішній тент. Den: користуюся Terra Incognita Alfa 2 більше року |
Брав для поїздок на openair фестивалі влітку. Намет чудовий. Дуже компактна у складеному вигляді. Хоч і двомісна, спало і троє у нормальному становищі. Намет двошаровий, внутрішня частина та зовнішній тент. Легко встановлювати, розклав внутрішню частину, зібрав дуги та закріпив на гачки, накрив і готово. Складати треба вміти) якість намету, вентиляційні вікна, простота установки, компактність у складеному та простір у розкладеному трохи слабенький каркас, легко зламати на стиках, беру запасні Валерій Л.: користуюся Terra Incognita Alfa 2 більше року |
Ми з моєю подругою познайомилися завдяки спільним знайомим, з якими я неодноразово ходив у піші походи. Тож тепер мені знадобився двомісний намет, та ще й гарної якості, щоб не вдарити в бруд обличчям, так би мовити. Марка Terra Incognita мені знайома давно, у них завжди можна вибрати намет прийнятної якості за нормальною ціною. Так що свій вибір я робив саме з їхнього багатого асортименту. Повноцінний двошаровий намет для піших походів будь-якої складності по рівнинній та гористій місцевості. Відразу скажу, вона не для альпіністів, у них свої особливі запити та побажання. Для піших подорожей важлива вага і тут він дуже невеликий, всього 3,5 кг. Якщо раптом комусь здається, що це багато, то нагадаю, що це не якийсь одношаровий убогий "дешман". Розміри внутрішнього тенту по підлозі 205х150 сантиметрів, тобто удвох тут дуже зручно. Матеріал цього шару – спеціальний поліестер, що дихає. Поверх нього натягнутий зовнішній намет. Це вже тканина іншого роду, щільніша, з водостійким і вогнетривким просоченням. Всі шви зовнішнього тенту проклеєні додатковою поліуретановою стрічкою, так що водостійкість у нього висока, жодна злива не страшна. Дощу можна не боятися ще й тому, що дно теж водонепроникне та міцне. Всі ці деталі збираються воєдино на міцному та легкому склопластиковому трубчастому каркасі. У складеному вигляді все збирається у невелику компактну сумку розміром 15х15х45см. Запах біля нового намету був "не дуже", поваювало якоюсь синтетичною нафтохімією. Добре я виявив це заздалегідь і добре її провітрив. Запах, до речі, виявився нестійким і пішов буквально за півдня. |
Компанія "Terra Incognita" почала свою діяльність з виробництва туристичного спорядження в Україні понад 25 років тому. Продукція відома як надійна і комфортна для походів і заміського відпочинку. Намет Terra Incognita Alfa 2 практична і недорога.
Приваблива і стійка
Модель напівсферичної форми з тентом з поліестеру випускається в пісочному та оливковому кольорі. Розміри внутрішнього намету складають 205x150x115 див. За відгуками користувачів, в ній досить затишно і при бажанні можна компактно поміститися навіть утрьох. Показник водостійкості тенту з поліестеру складає 3000 мм, а дна з матеріалу Oxford — 5000 мм, тому можна вирушати в похід, не підлаштовуючись під погоду, всередині буде сухо дощової осені і не жарко спекотним літом. До речі, з Оксфорда зазвичай шиють міські рюкзаки. Він міцний, надійний і більш щільний ніж поліестер. Каркас з 2 склопластикових дуг діаметром 8.5 мм забезпечує непогану стійкість конструкції під час вітру.
Додаткові зручності
Провітрювати намет можна через 2 вікна та вхід. Для дрібних предметів передбачена полку і внутрішні кишені, а для ліхтаря — петля. Намет у чохлі займає розміри 45х15х15 см, носити її зручно, чому сприяє і відносно невелика вага 3.31 кг
При всіх своїх перевагах Terra Incognita Alfa 2 цілком демократична за вартістю, тому впевнено лідирує в нашому Топі.
Модификації Terra Incognita Alfa 2
Ціни на Terra Incognita Alfa 2 |
---|---|---|---|---|
Terra Incognita Alfa 2 | від 2 084 грн. | 57 пропозицій | ||
Terra Incognita Alfa 3 | від 4 454 грн. | 55 пропозицій |