Рюкзак Terra Incognita Mountain 65 65 л
Відео 2Фото 5 |
Terra Incognita Mountain 65 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Terra Incognita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Terra Incognita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Terra Incognita Mountain 65 65 л
Усі ціни 36 →Рюкзак Terra Incognita Mountain 65 | 4 280 грн. |
Рюкзак туристический Terra Incognita Mountain 65 (Green/grey) | 4 280 грн. |
Рюкзак туристический Terra Incognita Mountain 65 green / gray (48230815002 | 3 873 грн. |
Рюкзак Terra Incognita Mountain 65л синий 4823081500285 | 4 280 грн. |
Рюкзак Terra Incognita Mountain зелений/сірий 65 літрів(р) 4823081500285 | 4 280 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості рюкзака Terra Incognita Mountain 65:
- Верхній клапан можна носити як окремий рюкзак
Модификації Terra Incognita Mountain 65
Ціни на Terra Incognita Mountain 65 |
---|---|---|---|---|
Terra Incognita Mountain 50 50 л | від 3 741 грн. | 47 пропозицій | ||
Terra Incognita Mountain 65 65 л | від 3 851 грн. | 38 пропозицій | ||
Terra Incognita Mountain 80 80 л | від 3 800 грн. | 50 пропозицій | ||
Terra Incognita Mountain 100 100 л | від 4 775 грн. | 52 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →