Спальний мішок Terra Incognita Siesta 400 Long
Відео 1Фото 5 |
Terra Incognita Siesta 400 Long 205x80 см230x80 см |
|
Випущений українським виробником Terra Incognita зимовий спальний мішок типу кокон розрахований на високих користувачів ростом до 195 см, оскільки його загальна довжина на тлі Regular-версії зросла на 25 см і становить 230 см. Модель оснащена двома шарами щільного наповнювача HollowCore 7, утеплювальним коміром і капюшоном, що легко затягується. Завдяки цим особливостям спальний мішок Siesta 400 Long від Terra Incognita добре захищає від вітру і підійде для складних експедицій і гірських сходжень, під час яких можливе падіння температури до відміток у 12 – 23 °C морозу. До приємних особливостей спальника належить можливість з'єднання двох виробів в одие, наявність світлонакопичуючого елемента на замку блискавки, внутрішньої кишені, утеплювальної планки з захистом від закушування тканини. При високих теплоізоляційних властивостях модель характеризується прийнятною, як для експедиційних рішень, ціною та вагою (трохи більше 2 кг).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Terra Incognita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Terra Incognita.
Купити Terra Incognita Siesta 400 Long
Усі ціни 21 →Спальный мешок Terra Incognita Siesta 400 (LONG) (R) (зеленый/серый) | 3 284 грн. |
Спальний мішок Terra Incognita Siesta 400 LONG L зелений/сірий (4823081501 | 3 283 грн. |
Спальний мішок Terra Incognita Siesta 400 (LONG) (L) (зелений/сірий) 48230 | 3 283 грн. |
Спальний мішок Terra Incognita Siesta 400 L green / gray (4823081501664) | 2 910 грн. |
Спальный мешок Terra Incognita Siesta 400 L green / gray (4823081501664) 4 | 3 283 грн. |
- Розрахований на зріст до 195 см
Модификації Terra Incognita Siesta 400 Long
Ціни на Terra Incognita Siesta 400 Long |
---|---|---|---|---|
Terra Incognita Siesta 400 Regular | від 2 473 грн. | 129 пропозицій | ||
Terra Incognita Siesta 400 Long | від 2 910 грн. | 22 пропозиції |