Спальний мішок Terra Incognita Siesta 400 Regular
Відео 1Фото 4 |
Terra Incognita Siesta 400 Regular 205x80 см230x80 см |
|
Призначений для користувачів середнього зросту (до 180 см) спальник-кокон торгової марки Terra Incognita орієнтований на цілорічне використання, тобто підходить навіть для зими. Завдяки двошаровому наповнювачу HollowCore 7, капюшону і тепловому коміру модель здатна захистити від холоду при мінусових температурах, аж до 12 – 23 °C морозу. При високих теплоізоляційних властивостях спальний мішок Terra Incognita Siesta 400 Regular має помірний вага, що становить 1.82 кг, і займає в складеному вигляді не занадто багато місця (36x25x25 см). Синтетичний утеплювач з двох сторін оточений поліестерової тканиною. Зовні використовується матеріал Diamond Rip Stop, додатково захищений від розриву, а всередині — легкий і приємний на дотик Micro Polyester. Доповнює оснащення спальника подвійна змійка з светонакапливающим елементом на замку, петлі для сушіння і комплектний компресійний мішок.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Terra Incognita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Terra Incognita.
Купити Terra Incognita Siesta 400 Regular
Усі ціни 125 →Спальный мешок Terra Incognita Siesta 400(REG) (R) (синий/серый) | 3 284 грн. |
Спальный мешок Terra Incognita Siesta Regular 400 Right Orange/Grey (48230 | 2 994 грн. |
Спальний мішок Terra Incognita Siesta 400 REG L зелений/сірий (48230815053 | 3 283 грн. |
Спальний мішок Terra Incognita Siesta 400 (REG) (L) (зелений/сірий) 482308 | 3 283 грн. |
Спальний мішок Terra Incognita Siesta 400 (R) зеленый/серый (4823081501671 | 2 910 грн. |
- Розрахований на зріст до 180 см
Модификації Terra Incognita Siesta 400 Regular
Ціни на Terra Incognita Siesta 400 Regular |
---|---|---|---|---|
Terra Incognita Siesta 400 Regular | від 2 453 грн. | 134 пропозиції | ||
Terra Incognita Siesta 400 Long | від 2 910 грн. | 22 пропозиції |