Спальний мішок Terra Incognita Termic 900
Відео 1Фото 6 |
Terra Incognita Termic 900 легкийкомпресійний мішок 220x80 см220x80 см, t 24 °C |
|
Представляє середній ціновий сегмент спальник-кокон марки Terra Incognita належить до трекинговому напрямом, оскільки відрізняється легкою вагою (0.9 кг) і компактні розміри в складеному вигляді (21x17x17 см). Модель призначена для використання з весни по осінь. Двошаровий утеплювач PrimaLoft Sport, який є синтетичним аналогом гусячого пера, забезпечить комфортний нічліг в широкому температурному діапазоні від 3 до 24 °C тепла.
Всередині спальний мішок Terra Incognita Termic 900 покритий м'якою поліестерової тканиною з шовковистим рельєфом, а зовні — нейлоновим матеріалом 66 TACTEL RS, характеризується високою зносостійкістю, швидким висиханням і несминаемость. З інших важливих особливостей варто виділити анатомічний капюшон, блискавку YKK, светонакапливающий елемент на бегунке і петлі для сушіння.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Terra Incognita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Terra Incognita.
Купити Terra Incognita Termic 900
Усі ціни 68 →Спальный мешок Terra Incognita Termic 900 (L) (крас/сер) | 3 838 грн. |
Спальний мішок Terra Incognita Termic 900 L червоний/сірий (4823081501916) | 3 852 грн. |
Спальний мішок Terra Incognita Termic 900 (R) (червоний/сірий) 48230815019 | 3 852 грн. |
Спальний мішок Terra Incognita Termic 900 L red / gray (4823081501916) | 3 852 грн. |
Спальный мешок Terra Incognita Termic 900 L blue / gray (4823081501930) 48 | 3 852 грн. |
Гарно пошитий спальник,якісні матеріали. Приємна до тіла тканина у середині. Колір наживо набагато гарніший як на фото. Дуже компактно і легко складається в компрессійний мішок, хоча вага значно більша за аналоги на основі пуху. І абсолютно не відповідає заявній температурі комфорту 0 ° С !!! Комфорно я спав у ньому лише за +10 і вище. При температурі нижче 10° постійно мерзнувши. Якість пошиття та матеріалів - ціна
- невідповідність заявій температурі комфорту користуюся Terra Incognita Termic 1200 кілька місяців |
Модификації Terra Incognita Termic 900
Ціни на Terra Incognita Termic 900 |
---|---|---|---|---|
Terra Incognita Termic 1200 | від 4 385 грн. | 77 пропозицій | ||
Terra Incognita Termic 900 | від 3 838 грн. | 72 пропозиції |