Радіатор опалення Terra teknik 11K 500x500
від 1 260 до 1 359 грн. Порівняти ціни 3 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Туреччина |
Модифікації Terra teknik 11K 15
Характеристики
Terra teknik 11K 500x500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Terra 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Terra.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Terra teknik 11K 500x500
Радиатор стальной Terra Teknik 11K 500x500 боковое | 1 359 грн. |
Радіатор сталевий Terra Teknik 11K 500x500 бічне підключення 1423921390 | 1 267 грн. |
Terra Teknik 11K 500x500 1423921390 | 1 260 грн. |
Закрити
Рекомендуємо