Радіатор опалення Terra teknik 22K 300x1800
від 3 633 до 3 740 грн. Порівняти ціни 5 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Україна |
Модифікації Terra teknik 22K 41
Характеристики
Terra teknik 22K 300x1800 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Terra 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Terra.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Terra teknik 22K 300x1800
Сортувати
Радиатор стальной Terra Teknik 22K 300x1800 боковое | 3 736 грн. |
Радіатор сталевий Terra Teknik 22K 300x1800 бічне підключення 6532210 | 3 729 грн. |
Радіатор Terra Teknik 22 K 300x1800 бічне підключення 6532210 | 3 633 грн. |
Terra Teknik 22K 300x1800 6532210 | 3 740 грн. |
Радиатор стальной TerraTeknik 22K 300x1800 боковое | 3 734 грн. |
Закрити
Рекомендуємо