Радіатор опалення Terra teknik 22K 300x500
від 1 296 до 1 340 грн. Порівняти ціни 4 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Україна |
Модифікації Terra teknik 22K 41
Характеристики
Terra teknik 22K 300x500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Terra 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Terra.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Terra teknik 22K 300x500
Сортувати
Радиатор стальной TerraTeknik 22K 300x500 боковое | 1 340 грн. |
Радіатор сталевий Terra Teknik 22K 300x500 бічне підключення 6532197 | 1 340 грн. |
Радіатор Terra Teknik 22 K 300x500 бічне підключення 6532197 | 1 296 грн. |
Terra Teknik 22K 300x500 6532197 | 1 338 грн. |
Закрити
Рекомендуємо