Радіатор опалення Terra teknik 22K 500x1200
від 2 899 до 3 020 грн. Порівняти ціни 3 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Україна |
Модифікації Terra teknik 22K 41
Характеристики
Terra teknik 22K 500x1200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Terra 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Terra.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Terra teknik 22K 500x1200
Радиатор стальной Terra Teknik 22K 500x1200 боковое | 2 899 грн. |
Радіатор сталевий Terra Teknik 22K 500x1200 бічне підключення 6541577 | 3 020 грн. |
Terra Teknik 22K 500x1200 6541577 | 3 017 грн. |
Закрити
Рекомендуємо