Радіатор опалення Terra teknik 22K 500x1500
від 3 499 до 3 641 грн. Порівняти ціни 3 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Україна |
Модифікації Terra teknik 22K 41
Характеристики
Terra teknik 22K 500x1500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Terra 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Terra.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Terra teknik 22K 500x1500
Радиатор стальной Terra Teknik 22K 500x1500 боковое | 3 499 грн. |
Радіатор сталевий Terra Teknik 22K 500x1500 бічне підключення 6541580 | 3 641 грн. |
Terra Teknik 22K 500x1500 1417059742 | 3 623 грн. |
Закрити
Рекомендуємо