Радіатор опалення Terra teknik 22K 500x600
від 1 649 до 1 683 грн. Порівняти ціни 3 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Україна |
Модифікації Terra teknik 22K 41
Характеристики
Terra teknik 22K 500x600 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Terra 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Terra.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Terra teknik 22K 500x600
Радиатор стальной Terra Teknik 22K 500x600 боковое | 1 649 грн. |
Радіатор сталевий Terra Teknik 22K 500x600 бічне підключення 6541570 | 1 682 грн. |
Terra Teknik 22K 500x600 1416990624 | 1 683 грн. |
Закрити
Рекомендуємо