Радіатор опалення Terra teknik 22VK 300x1200
від 3 002 до 3 095 грн. Порівняти ціни 4 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Україна |
Модифікації Terra teknik 22VK 30
Характеристики
Terra teknik 22VK 300x1200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Terra 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Terra.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Terra teknik 22VK 300x1200
Сортувати
Радиатор стальной TerraTeknik 22VK 300x1200 нижнее | 3 095 грн. |
Радіатор сталевий Terra Teknik 22VK 300x1200 нижнє підключення 6532537 | 3 051 грн. |
Радіатор Terra Teknik 22 VK 300x1200 нижнє підключення 6532537 | 3 002 грн. |
Terra Teknik 22VK 300x1200 6532537 | 3 060 грн. |
Закрити
Рекомендуємо