Радіатор опалення Terra teknik 22VK 300x700
від 2 095 до 2 161 грн. Порівняти ціни 4 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Україна |
Модифікації Terra teknik 22VK 30
Характеристики
Terra teknik 22VK 300x700 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Terra 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Terra.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Terra teknik 22VK 300x700
Сортувати
Радиатор стальной TerraTeknik 22VK 300x700 нижнее | 2 095 грн. |
Радіатор сталевий Terra Teknik 22VK 300x700 нижнє підключення 6532533 | 2 161 грн. |
Радіатор Terra Teknik 22 VK 300x700 нижнє підключення 6532533 | 2 106 грн. |
Terra Teknik 22VK 300x700 6532533 | 2 160 грн. |
Закрити
Рекомендуємо