Радіатор опалення Terra teknik 22VK 300x800
від 2 367 до 2 447 грн. Порівняти ціни 4 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Україна |
Модифікації Terra teknik 22VK 30
Характеристики
Terra teknik 22VK 300x800 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Terra 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Terra.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Terra teknik 22VK 300x800
Сортувати
Радиатор стальной TerraTeknik 22VK 300x800 нижнее | 2 434 грн. |
Радіатор сталевий Terra Teknik 22VK 300x800 нижнє підключення 6532534 | 2 440 грн. |
Радіатор Terra Teknik 22 VK 300x800 нижнє підключення 6532534 | 2 367 грн. |
Terra Teknik 22VK 300x800 6532534 | 2 447 грн. |
Закрити
Рекомендуємо