Радіатор опалення Terra teknik 22VK 500x600
від 2 194 до 2 335 грн. Порівняти ціни 4 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Україна |
Модифікації Terra teknik 22VK 30
Характеристики
Terra teknik 22VK 500x600 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Terra 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Terra.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Terra teknik 22VK 500x600
Сортувати
Радиатор стальной TerraTeknik 22VK 500x600 нижнее | 2 270 грн. |
Радіатор сталевий Terra Teknik 22VK 500x600 нижнє підключення 6532519 | 2 258 грн. |
Радіатор Terra Teknik 22 VK 500x600 нижнє підключення 6532519 | 2 194 грн. |
Terra Teknik 22VK 500x600 6532519 | 2 335 грн. |
Закрити
Рекомендуємо