Радіатор опалення Terra teknik 22VK 500x800
від 2 601 до 2 758 грн. Порівняти ціни 4 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Україна |
Модифікації Terra teknik 22VK 30
Характеристики
Terra teknik 22VK 500x800 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Terra 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Terra.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Terra teknik 22VK 500x800
Сортувати
Радиатор стальной TerraTeknik 22VK 500x800 нижнее | 2 758 грн. |
Радіатор сталевий Terra Teknik 22VK 500x800 нижнє підключення 6532487 | 2 601 грн. |
Радіатор Terra Teknik 22 VK 500x800 нижнє підключення 6532487 | 2 666 грн. |
Terra Teknik 22VK 500x800 6532487 | 2 755 грн. |
Закрити
Рекомендуємо