Радіатор опалення Terra teknik 22VK 500x900
від 2 760 до 3 003 грн. Порівняти ціни 4 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Україна |
Модифікації Terra teknik 22VK 30
Характеристики
Terra teknik 22VK 500x900 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Terra 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Terra.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Terra teknik 22VK 500x900
Сортувати
Радиатор стальной TerraTeknik 22VK 500x900 нижнее | 2 952 грн. |
Радіатор сталевий Terra Teknik 22VK 500x900 нижнє підключення 6532520 | 2 760 грн. |
Радіатор Terra Teknik 22 VK 500x900 нижнє підключення 6532520 | 2 867 грн. |
Terra Teknik 22VK 500x900 6532520 | 3 003 грн. |
Закрити
Рекомендуємо