Вантажна шина TerraKing HS202 295/80 R22.5 152M
Виберіть розмір вантажної шини
TerraKing HS202 295/80 R22.5 152M 295/80 R22.5 " 152 M 315/70 R22.5 " 154 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TerraKing 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TerraKing.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TerraKing HS202 295/80 R22.5 152M
Усі ціни 10 →Terraking HS202 (ведущая) 295/80 R22.5 152/149M PR18 | 7 860 грн. |
Terraking HS202 (рулевая) (295/80R22.5 152M) | 7 979 грн. |
Terraking HS202 (приводная) 295/80 R22.5 152/149M 18PR | 7 950 грн. |
Грузовые шины Terraking HS202 (ведущая) 295/80 R22.5 152/149M 18PR 1001471 | 8 057 грн. |
Terraking HS202 (295/80R22.5 152M) | 7 972 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації TerraKing HS202 295/80 R22.5 152M
Ціни на TerraKing HS202 295/80 R22.5 152M |
---|---|---|---|---|
TerraKing HS202 295/80 R22.5 152M | від 7 560 грн. | 10 пропозицій | ||
TerraKing HS202 315/70 R22.5 154M | від 8 138 грн. | 9 пропозицій |