Вантажна шина TerraKing HS268 11 R20 152K
Виберіть розмір вантажної шини
TerraKing HS268 11 R20 152K 9 R20 " 144 K 11 R20 " 152 K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TerraKing 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TerraKing.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TerraKing HS268 11 R20 152K
Terraking HS268 (універсальна) 11.00 R20 152/149K | 14 288 грн. |
Terraking HS268 (универсальная) 11.00 R20 152/149K 18PR | 11 570 грн. |
Грузовые шины Terraking HS268 (универсальная) 11 R20 152/149K 18PR 1001440 | 12 292 грн. |
Terraking HS268 універсальна універсальна (11R20 152/149K) 343728 | 11 513 грн. |
Вантажні шини Terraking HS268 (універсальна) 11 R20 152/149K 18PR | 13 030 грн. |
Модификації TerraKing HS268 11 R20 152K
Ціни на TerraKing HS268 11 R20 152K |
---|---|---|---|---|
TerraKing HS268 9 R20 144K | від 11 000 грн. | 4 пропозиції | ||
TerraKing HS268 11 R20 152K | від 11 513 грн. | 5 пропозицій |