Каструля TESCOMA Home Profi 774026
Товар застарів 3 599 грн. Тип: каструля; Макс. розмір (см): 26; Макс. об'єм (л): 8.5; Глибина (см): 16.5; Матеріал: сталь; Матеріал кришки: метал; Ручки: металеві; Антипригарне покриття: немає; сумісність з індукцією; миття в посудомийці; використання в духовці; багатошарове дно; Комплектація: Країна походження бренду: Чехія |
TESCOMA Home Profi 774026 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TESCOMA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TESCOMA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації TESCOMA Home Profi 774026
Ціни на TESCOMA Home Profi 774026 |
---|---|---|---|---|
TESCOMA Home Profi 774018 | від 2 299 грн. | 4 пропозиції | ||
TESCOMA Home Profi 774020 | від 2 699 грн. | 3 пропозиції | ||
TESCOMA Home Profi 774022 | від 12 300 грн. | 1 пропозиція | ||
TESCOMA Home Profi 774024 | від 3 399 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →