Каструля TESCOMA President Stone 780333
Фото 3 |
TESCOMA President Stone 780333 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TESCOMA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TESCOMA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TESCOMA President Stone 780333
Каструля Tescoma PRESIDENT STONE, з кришкою, Ø 20 см, 2,5 л 780333 | 2 799 грн. |
Каструля Tescoma President Stone 20 см 2.5 л (780333) | 2 799 грн. |
Каструля PRESIDENT Stone з кришкою 20см, 2.5 л Tescoma 780333 | 2 799 грн. |
Кастрюля Tescoma President Stone 2,5 л з кришкою (780333) | 2 799 грн. |
Модификації TESCOMA President Stone 780333
Ціни на TESCOMA President Stone 780333 |
---|---|---|---|---|
TESCOMA President Stone 780332 | від 2 499 грн. | 3 пропозиції | ||
TESCOMA President Stone 780333 | від 2 799 грн. | 4 пропозиції | ||
TESCOMA President Stone 780323 | від 2 999 грн. | 3 пропозиції | ||
TESCOMA President Stone 780335 | від 3 399 грн. | 2 пропозиції | ||
TESCOMA President Stone 780325 | від 3 799 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →