Теплоакумулятор для котла Tesy V 15/9 S2 2000 130 F46 P6 C 1928 л
148 865 грн. Купити! Буферна ємність із двома теплообмінниками Tesy 1928 л. - V 15/9 S2 2000 13Modernsys.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
Tesy V 15/9 S2 2000 130 F46 P6 C |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tesy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tesy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості теплоакумулятора для котла Tesy V 15/9 S2 2000 130 F46 P6 C:
- тепловтрати 4.4 кВт/24ч
Модификації Tesy V 15/9 S2 2000 130 F46 P6 C
Ціни на Tesy V 15/9 S2 2000 130 F46 P6 C |
---|---|---|---|---|
Tesy V 11/5 S2 400 75 F42 P6 400 л | від 40 419 грн. | 1 пропозиція | ||
Tesy V15/7 S2 500 75 F42 P6 500 л | від 47 772 грн. | 1 пропозиція | ||
Tesy V 12/9 S2 800 95 F43 P6 C 800 л | від 76 410 грн. | 1 пропозиція | ||
Tesy V 15/9 S2 1000 95 C 977 л | від 81 656 грн. | 1 пропозиція | ||
Tesy V 15/9 S2 2000 130 F46 P6 C 1928 л | від 148 865 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →