Теплоакумулятор для котла Tesy V 15S 2000 130 F46 P5 C 1950 л
145 210 грн. Купити! Буферна ємність із теплообмінником Tesy 1950 л. - V 15 S 2000 130 F46 P5 CModernsys.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
Tesy V 15S 2000 130 F46 P5 C |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tesy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tesy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості теплоакумулятора для котла Tesy V 15S 2000 130 F46 P5 C:
- тепловтрати 4.4 кВт/24ч
Модификації Tesy V 15S 2000 130 F46 P5 C
Ціни на Tesy V 15S 2000 130 F46 P5 C |
---|---|---|---|---|
Tesy V 9S 200 60 200 л | від 25 197 грн. | 6 пропозицій | ||
Tesy V 12S 300 65 300 л | від 29 884 грн. | 1 пропозиція | ||
Tesy V 11S 400 75 F42 P5 400 л | від 32 808 грн. | 1 пропозиція | ||
Tesy V 15S 500 75 F42 P5 500 л | від 39 258 грн. | 1 пропозиція | ||
Tesy V 12S 800 95 F43 P5 C 800 л | від 70 089 грн. | 1 пропозиція | ||
Tesy V 15S 2000 130 F46 P5 C 1950 л | від 145 210 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →