Зварювальний інвертор Tex-AC TA-00-109
Фото 6 |
Tex-AC TA-00-109 без кейсакейс |
|
Робота від зниженої і підвищеної напруги — 140 – 250 В
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tex-AC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tex-AC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tex-AC TA-00-109
Усі ціни 6 →Зварювальний апарат Tex.AC ТА-00-109 (6.4 кВА, 250 А) TA-00-109 | 2 020 грн. |
Зварювальний апарат інверторний TexAC ТА-00-109 (6.4 кВА, 250 А) TA-00-109 | 2 015 грн. |
Зварювальний інвертор ТехАС ТА-00-109 | 2 015 грн. |
Зварювальний інверторний апарат Тех.АС MINI ТА-00-109 (6.4 кВт, 250А) ручн | 2 317 грн. |
Зварювальний апарат інверторний TexAC ТА-00-109 (6.4 кВА, 250 А) | 2 015 грн. |
Зварювальний апарат Tex.Ac TA-00-109 | 2 015 грн. |
Не задоволений. Розпалити електрод – це реальна проблема! Якщо ще дугу спіймав то суцільним швом ще хоч якось але з відривом варити вже проблема. Варити трійкою можна хоча б від 180 а менше це просто мука. Не рекомендую. Хоча за свої гроші не варто чекати на більше... Ціна Сила струму відповідає заявці користуюся Tex-AC TA-00-109 кілька місяців |
Додати відгук
Модификації Tex-AC TA-00-109
Ціни на Tex-AC TA-00-109 |
---|---|---|---|---|
Tex-AC TA-00-109 | від 2 015 грн. | 6 пропозицій | ||
Tex-AC TA-00-109K | від 2 789 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →