Зварювальний інвертор Tex-AC TA-00-111
Фото 5 |
Tex-AC TA-00-111 |
|
Робота від зниженої і підвищеної напруги — 140 – 250 В
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tex-AC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tex-AC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tex-AC TA-00-111
Усі ціни 6 →Зварювальний апарат TexAC ТА-00-111 (7.5 кВА, 300 А) TA-00-111 | 2 440 грн. |
ЗВАРЮВАЛЬНИЙ АПАРАТ TEX.AC MINI | ТА-00-111 ТА-00-111 | 2 899 грн. |
Зварювальний апарат інверторний TexAC ТА-00-111 (7.5 кВА, 300 А) TA-00-111 | 2 443 грн. |
Зварювальний інвертор ТехАС ТА-00-111 | 2 443 грн. |
Зварювальний інверторний апарат Тех.АС MINI TA-00-111 (7.5 кВт, 300А) ручн | 2 809 грн. |
Зварювальний апарат інверторний TexAC ТА-00-111 (7.5 кВА, 300 А) | 2 443 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →