Зварювальний інвертор Tex-AC TA-00-201
Фото 5 |
Tex-AC TA-00-201 250 A 6.4 кВA 300 A 7.5 кВA |
|
Робота від зниженої і підвищеної напруги — 140 – 250 В
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tex-AC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tex-AC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tex-AC TA-00-201
Усі ціни 7 →Зварювальний інверторний апарат TEX.AC ТА-00-201 TITAN (6.4 кВт, 250 А) TA | 3 050 грн. |
ЗВАРЮВАЛЬНИЙ АПАРАТ TEX.AC TITAN | ТА-00-201 ТА-00-201 | 2 589 грн. |
Зварювальний апарат інверторний Tex.AC ТА-00-201 TITAN (6.4 кВт, 250 А) TA | 3 054 грн. |
Зварювальний інвертор ТехАС ТА-00-201 | 3 054 грн. |
Зварювальний інверторний апарат Тех.АС TITAN ТА-00-201 (6.4 кВт, 250А) руч | 3 512 грн. |
Зварювальний апарат інверторний Tex.AC ТА-00-201 TITAN (6.4 кВт, 250 А) | 3 054 грн. |
Зварювальний апарат Tex.Ac TA-00-201 | 3 054 грн. |
Модификації Tex-AC TA-00-201
Ціни на Tex-AC TA-00-201 |
---|---|---|---|---|
Tex-AC TA-00-201 | від 2 589 грн. | 7 пропозицій | ||
Tex-AC TA-00-203 | від 2 999 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →