Дриль-шурупокрут Tex-AC TA-01-105
Відео 1Фото 8 |
Tex-AC TA-01-105 |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tex-AC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tex-AC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tex-AC TA-01-105
Шурупокрут TEX.AC ТА-01-105 (0.55 кВт) TA-01-105 | 920 грн. |
Дриль-шурупокрут Tex-AC TA-01-105 (0.55 кВт, 0-850 об/хв) | 916 грн. |
Шурупокрут ТехАС ТА-01-105 | 916 грн. |
Шуруповерт Tex.AC TA-01-105 | 806 грн. |
Працював таким шурупокрутом кілька місяців, дуже сподобався. Дешевий, надійний, простий та легкий у використанні. Чи не вибагливий до умов роботи, т.к. працював при температурі +40 із значними та тривалими навантаженнями. У сосновий брус легко закручує шуруп довжиною 65 мм. Також ставив на нього наждачний круг для шліфування дерева – проблем не було. Мінусів практично немає, хіба що трохи важкуватий. Дешевий та якісний, швидка заміна свердла/біти Трохи важкуватий Владислав М: користуюся Tex-AC TA-01-105 кілька місяців |
Хороший інструмент для домашнього використання. Зручний, досить потужний, недорогий. Відсутність цифрової індикації обертового моменту. користуюся Tex-AC TA-01-105 тиждень |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →