Дриль Tex-AC TA-01-205
Фото 6 |
Tex-AC TA-01-205 ключовийшвидкозатискний |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tex-AC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tex-AC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tex-AC TA-01-205
Усі ціни 6 →Дриль безударний Tex.AC TA-01-205 (0.7 кВт, 1150 об/хв) | 1 030 грн. |
Дрель ТехАС ТА-01-205 | 996 грн. |
Дриль 700 Вт, 0-1150 об/хв,(205)Tex.AC TA-01-205 | 1 027 грн. |
Дриль ТехАС ТА-01-205 | 1 027 грн. |
Дриль Безударний ТехАС TA-01-205 (700 Вт, 1150 об/хв) мережева з швидкозат | 1 181 грн. |
Дриль ненаголошений TEX.AC TA-01-205 (700 Вт) | 899 грн. |
Легка, несподівано потужна та досить зручна дриль для важкого свердління або закручування саморізів. Оптимально дібране передатне число понижувального редуктора захищає свердла від перегріву та дозволяє швидко вкручувати у дубові лаги саморізи М4х80 (максимальні оберти становлять 1120 на хвилину, і саме на максимальних оборотах дриль видає максимальний крутний момент). Також на максимальних обертах дриль легко свердлити сталь 10-мм свердлом та не потребує використання охолоджувального масла. Легкість, потужність, простота зміни оснастки, продуктивність, можливість використання в якості потужного мережевого шурупокрута Погане центрування оснастки у патроні (на будь-яких обертах помітний радіальний рух кінчиків свердлів), неможливість використання дриля у стаціонарній стійці для свердління (форма редуктору не дозволяє зафіксувати дриль у стійці) Виталий Цимух: користуюся Tex-AC TA-01-205 більше року |
Додати відгук
Модификації Tex-AC TA-01-205
Ціни на Tex-AC TA-01-205 |
---|---|---|---|---|
Tex-AC TA-01-205M | від 899 грн. | 8 пропозицій | ||
Tex-AC TA-01-205 | від 899 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →