Болгарка Tex-AC TA-01-425
Фото 5 |
Tex-AC TA-01-425 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tex-AC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tex-AC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tex-AC TA-01-425
Усі ціни 10 →Кутова шліфмашина 125 мм 1250 Вт (425), TEX.AC TA-01-425 | 1 530 грн. |
Болгарка (угловая шлифмашина) ТехАС ТА-01-425 | 1 395 грн. |
Кутова шліфмашина Tex.AC ТА-01-425 (1.25 кВт, 125 мм) TA-01-425 | 1 527 грн. |
Кутова шліфовальна машина Тех.АС TA-01-425 (+5 відрізних дисків) | 1 389 грн. |
Кутова шліфмашина ТехАС ТА-01-425 | 1 398 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →