Болгарка Tex-AC TA-01-431
Фото 4 |
Tex-AC TA-01-431 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tex-AC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tex-AC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tex-AC TA-01-431
Усі ціни 8 →Болгарка (Угловая шлифмашина) ТехАС ТА-01-431 | 1 279 грн. |
Кутова шліфовальна машина Тех.АС TA-01-431 | 1 323 грн. |
Кутова шліфмашина Tex.AC ТА-01-431 + диски (1.2 кВт, 125 мм) TA-01-431 | 1 323 грн. |
Болгарка TexAC ТА-01-431 | 1 222 грн. |
Кутова шліфмашина ТехАС ТА-01-431 | 1 323 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →