Циркулярна пила Tex-AC TA-01-502
Відео 1Фото 4 |
Tex-AC TA-01-502 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tex-AC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tex-AC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tex-AC TA-01-502
Циркулярна пила Tex.AC ТА-01-502 (2 кВт, 190 мм) TA-01-502 | 3 080 грн. |
Пила дискова Tex.AC ТА-01-502 (2 кВт, 190 мм) TA-01-502 | 3 080 грн. |
Монтажна пилка ТехАС TA-01-502 | 3 080 грн. |
Пила дискова Tex.AC ТА-01-502 (2 кВт, 190 мм) | 3 080 грн. |
Пила циркулярна ручна Tex.AC TA-01-502 | 2 599 грн. |
Відеоогляди