Фарбопульт Tex-AC TA-01-607
Фото 6 |
Tex-AC TA-01-607 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tex-AC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tex-AC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tex-AC TA-01-607
Усі ціни 6 →КРАСКОПУЛЬТ ЕЛЕКТРИЧНИЙ TEX.AC ТА-01-607 | 2 549 грн. |
Фарборозпилювач Tex.AC ТА-01-607 (1 кВт) TA-01-607 | 2 750 грн. |
Фарбопульт електричний (1000 Вт) та-01-607 ТМТехАС | 2 763 грн. |
Фарбопульт електричний Tex.AC ТА-01-607 (1 кВт) TA-01-607 | 2 751 грн. |
Фарбопульт електричний Tex.AC ТА-01-607 (1 кВт) | 2 751 грн. |
Краскопульт Tex.AC TA-01-607 1000 Вт | 2 349 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →