Ланцюгова пила Tex-AC TA-03-118
Фото 4 |
Tex-AC TA-03-118 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tex-AC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tex-AC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tex-AC TA-03-118
Усі ціни 11 →Пила ланцюгова Tex.AC ТА-03-118 (1.8 кВт, 350 мм) TA-03-118 | 1 830 грн. |
Электропила ТехАС ТА-03-118 | 1 700 грн. |
Пила ланцюгова електрична Тех.АС TA-03-118 | 1 790 грн. |
Електрична ланцюгова пила Tex.AC ТА-03-118 (1.8 кВт, 350 мм) TA-03-118 | 1 700 грн. |
Електропила ТехАС ТА-03-118 | 1 642 грн. |
ще 6 пропозицій